Svatební koordinátor – Svatba v Chorvatsku bez starostí u moře

Svatební koordinátor SvatbyCro – Svatba v Chorvatsku
Vše pro vaše svatby v zahraničí  …

 

svatební koordinátor - svatební služby

Svatba v Chorvatsku

Svatební koordinátor v Chorvatsku Vám šetří čas i peníze. Je to obyčejný člověk jako vy, a mluví česky, chorvatsky, zvládá základy angličtiny i němčiny.

 

Ověřená svatební místa v Chorvatsku

Již několik let žijeme v Chorvatsku. Nabízíme tedy svatební služby jen na místech, která jsme osobně navštívili a která dobře známe. Proto Vám i nějaká z nich můžeme doporučit, nevyberete-li si místo svatebního obřadu sami.

 

Naše osobní výhody

Nemalou výhodou našeho pobytu v Chorvatsku je také skutečnost, že svatby, hostiny a jiné slavnostní události koordinuji (koordinujeme) přímo na místě. Samozřejmě, ušetříte i zbytečné výdaje spojené se zdlouhavým a finančně náročným cestováním svatebního koordinátora do Chorvatska ze zahraničí, např.z České republiky.

Spolupráce s cestovními a svatebními agenturami v ČR

Mohli jste si všimnout, že svatebních služeb na území Chorvatska je na internetu spousta. Nicméně, skutečnosti, že jsme čeští rodilí mluvčí žijící v Chorvatsku, některé z nich využívají ke spolupráci. Nicméně, pokud nás kontaktujete přímo, zaručujeme Vám, že jednáme a stanovujeme ceny našich svatebních služeb SvatbyCro bez skrytých poplatků či provizí.

Spolupráce s cestovními a svatebními agenturami v HR

Tak, jako české svatební agentury spolupracují s námi, ani my se nebráníme spolupráci s chorvatskými svatebními studii, agenturami, salóny … Nejraději se však našich snoubenců a svatebčanů ujímáme sami.

V Chorvatsku jsme Vaše pravá ruka

Budete-li potřebovat, rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy ve vztahu k Chorvatsku a životu na jeho území. Osobně Vás zastoupíme v jednáních (je-li to možné) … Maximálně se snažíme vyjít Vám vstříc v každém ohledu.

 


Svatební koordinátor vlastními slovy

Pozice svatebního koordinátora mne více jak baví. Vzhledem k povaze konkrétní události si však občas musím přizvat pomocného koordinátora. Mám(e) radost z pohledu na šťastné páry, které se rozhodly zapojit nás při plnění si minimálně jednoho ze svých snů – svatby v zahraničí u moře a nesmírně si ceníme jejich důvěry. Proto jsou serióznost s diskrétností vždy zaručeny.


 

Svatební služby v Chorvatsku – Individuální služby

Individuální svatební a organizační služby si můžete objednat jednotlivě dle Vašich potřeb nebo jako doplněk svatebního balíčku. Protože je takových služeb skutečně hodně, vypsali jsme zde jen ty nejžádanější, mezi které patří také např.: ♥ zajištění vizážisty, kadeřníka, profesionálního fotografa ♥ zajištění oslavy, hostiny v Chorvatsku ♥ zajištění hudby na svatební hostinu, večírky, oslavy ♥ zajištění svatebního dortu a cukroví ♥ transport nevěsty zdobeným vozem ♥ zajištění svatebních tradic a zvyků …

———————————

Kontaktujte nás, pokud se Vám nepodaří najít to, co hledáte.


FOTOGALERIE

svatební fotografie