Krist

Svatba v Chorvatsku – Reference

Co o nás řekli naši novomanželé na sociálních sítích, kterým moc děkujeme, že si nás zvolili …


 

Názory a poděkování novomanželů, kteří již využili našich služeb

reference - svatba v Chorvatsku

ZKUŠENOSTI S TOUTO SVATEBNÍ AGENTUROU JSOU VYNIKAJÍCÍ. VŠE PROBĚHLO PODLE NAŠICH PŘEDSTAV. BYL TO PRO NÁS ÚŽASNÝ DEN. SLEČNĚ SANDŘE JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJEME ZA VŠECHNO CO PRO NÁS ZAŘÍDILA. TAKŽE MŮŽEME JEN DOPORUČIT! NOVOMANŽELÉ ŠIMÁKOVI.

Šimákovi

img 20210916 164945

Doporučujeme paní Sandru a její služby. Velice milá, ochotná, přátelská, vše řešila do puntíku a snažila se nám ve vším vyhovět.

Petra a Leo

img 20220803 181329378

Chtěli jsme malou, skromnou, jednoduchou svatbu – to vše nám do puntíku splnila tato agentura v čele s úžasnou Sandrou! Oceňujeme naprosto profesionální přístup a komunikaci, která probíhala přes whatsapp. V ČR jsme zajistili jen dva dokumenty na matrice, o vše ostatní už se postarala Sandra. Opravdu jsme maximálně spokojení se vším, co pro nás zařídila (kytky, fotografie..) a my jsme se nemuseli o nic víc starat, jen si užívat dovolenou na pláži 🙂

Moc děkujeme za nezapomenutelný zážitek, novomanželé Novákovi + Vojtík…

Petra a Martin

n

MOC DĚKUJEME ZA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ NAŠÍ TAJNÉ CHORVATSKÉ SVATBY. DĚKUJEME ZA FLEXIBILITU, KTERÁ U NÁS MUSELA BÝT A SCHOPNOST REAGOVAT NA NAŠE PŘÁNÍ. MŮJ MANŽEL JE RYCHLÍK A SVATBA BYLA CELKEM NARYCHLO A TO JEŠTĚ TAJNĚ PRO VŠECHNY NAŠE PŘÍBUZNÉ A KAMARÁDY. MOC DĚKUJEME ZA POMOC A SKVĚLOU KOMUNIKACI. ELEKTRONICKOU FORMOU. NIC NEBYLO PROBLÉM A MOC JSEM UVÍTALA VSTŘÍCNÉ CHOVÁNÍ. ČLOVĚKU SE AŽ NECHTĚLO VĚŘIT, ŽE VŠE VYJDE. NA MÍSTĚ NÁS ČEKALA MILÁ KOORDINÁTORKA A POMOHLA NÁM PŘIPRAVIT A DOLADIT POTŘEBNÉ NÁLEŽITOSTI. A NEBYL PRO NI PROBLÉM SEHNAT NÁM I UBYTOVÁNÍ NA POSLEDNÍ CHVÍLI. MUSÍM ŘÍCT, ŽE SVATBA PROBĚHLA V RODINNÉM DUCHU. A BUDEME DLOUHO VZPOMÍNAT NA TO ŠTĚSTÍ V DEN D. ŽÁDNÝ STRES, ŽÁDNÁ NERVOZITA. JEN SLZY ŠTĚSTÍ PŘI OBŘADU. POKUD BYCH SE MĚLA VDÁVAT JEŠTĚ JEDNOU, ZVOLÍM OPĚT TUTO AGENTURU I STYL. MARUŠKA A JIRKA A JEJICH RATOLESTI Z NOVÉ VSI I.

Maruška a Jirka

ref

Rádi bychom touto cestou poděkovali Sandře a vlastně celé její rodině. Za všechno, co prodáš den “D” udělala. Za její přátelskost a vstřícnost, aby se náš sen stal skutečností. A to bez stresu a nervů Vše za nás zařídila a domluvila. Nic pro ni nebyl problém. Za nás “tři” mohu jen doporučit. …

Lucie a Vašek

svatba na pláži

MOC DOPORUČUJI, SANDRA JE ÚŽASNÁ A SVATBA V CHORVATSKU 🔝🏝☀️😘❤️😘❤️😘….NAPROSTÁ POHODA, ŽÁDNÝ STRES NEJLEPŠÍ 🎉🥂🍾

Novomanželé Kučerovi

 


Rádi byste se zde také podělili o Vaši zkušenost s námi?

Napište nám do komentářů níže či na email: svatbycro@gmail.com

Řekněte o nás ostatním

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.