Registrované partnerství v Chorvatsku – Gay svatba

Registrované partnerství v Chorvatsku, neboli gay svatba v Chorvatsku, je svatba pro páry stejného pohlaví, kdy se rovněž využívá termínů “životní partnerství“.

REGISTROVANÉ PARTNERSTVÍ - SVATBA STEJNÉHO POHLAVÍ

Svatba pro životní partnerství – registrované partnerství

Registrované partnerství je v Chorvatsku legislativně uznáno. I svatební obřady tohoto typu jsou tedy právně platné.
Jdeme s dobou… Naše svatební služby a svatební balíčky nabízíme

také pro homosexuální páry!

 


 

Svatba coby obřad pro registrované partnerství v Chorvatsku

Registrované partnerství v Chorvatsku – Právně platný svazek homosexuálů – Svatební obřad pro páry stejného pohlavíGay Svatba

Svatební obřad pro zákonem schválené registrované partnerství v Chorvatsku se nijak neliší od klasické svatby muže a ženy. Můžeme tedy zcela klidně říct, že se jedná o svatbu homosexuálních párů.

 

Právně uznávané partnerství gay párů

Registrované partnerství je úředně nebo jinak zaznamenané a právně uznávané partnerství. Toto sousloví se užívá jako ustálený termín pro označení úředně uzavřeného svazku dvou spolu žijících osob a je úředně podobný manželství.

Životní partnerství Partnerství homosexuálů (občanský zákoník)

 

registrované partnerství - gay svatba v Chorvatsku

Právně platné registrované partnerství v Chorvatsku

Chorvatsko schválilo (zavedlo) registrované – nebo také životní – partnerství homosexuálních párů teprve v červenci 2014, přičemž své platnosti nabyl až v září. Díky této nové možnosti získali homosexuálové rovněž dědická práva nebo nárok na sociální a daňové výhody.

 

V případě Vašeho zájmu o naše

svatební služby pro registrované partnerství,

popř. dotazů, nás neváhejte kontaktovat

 


 

Svatba v Chorvatsku se SvatbyCro

Důležitá je pro nás spokojenost našich klientů – novomanželů, a proto vždy vynaložíme maximální snahu vyhovět jejich požadavkům a přáním, a to i v případě, že by neodpovídaly běžným standardům. Vaší svatbu v zahraničí připravíme tak, jako by se jednalo o naši vlastní. Také proto si můžete základní svatební balíčky rozšířit i o další služby, popř. je dle dohody kombinovat…

registrované partnerství v chorvatsku svatba


Rádi Vám pomůžeme s organizací i jiné významné události, společenské a sváteční příležitosti (oslava, hostina) v Chorvatsku!