SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

svatební fotograf

Svatební fotografie jsou jednou z možností, jak si uchovat vzpomínky na váš důležitý den. 

Do nabídky svatebních služeb jsme proto zahrnuli nejen možnost zajištění profesionálního svatebního fotografa, ale také nabídku osobních fotografických služeb. Samozřejmě, nejsme profesionálové a nemáme jim odpovídající výbavu, ale i přesto vám naše služby mohou přinést jisté výhody …

Pořídíme vám

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

bez podmínky udělení souhlasu k jejich zveřejnění!

HLAVNÍ VÝHODY

CENA

Jak lze očekávat, na fotografiích od nás ušetříte. Cenové rozdíly se pohybují od 100,- € (ve srovnání s nejlevnějšími ceníky chorvatských foto služeb).

ZPŮSOB A STYL FOTOGRAFOVÁNÍ

Na rozdíl od profeionálních služeb, fotografie od nás pořizují vždy min. 2 osoby, tudíž máte i stejné momenty z více úhlů pohledu. 

Díky této skutečnosti, s námi máte i 2x více fotografií.

Fotíme váš den, abyste měli skutečné vzpomínky!

Přiznejme si, že ne každý se cítí dobře, když má pózovat tak, jak si fotograf představuje. Necháme vám prostor, ukažte a vzpomínejte na skutečné "MY" - přirozeně!

Nejraději pořizujeme "momentky" , ale pokud si budete přát, můžete nám pózovat, jak je libo :)

DÉLKA FOCENÍ

Obvykle pořizujeme fotografie krátce před zahájením svatebního obřadu až do jeho konce + cca 30 minut poté (na místě dle vašeho přání). 

A ano, i doba využití fotografických služeb ovlivňuje cenu, ať už se jedná o služby profesionální či nikoliv. S námi se ale můžete snadno dohodnout, neboť v den vaší svatby se staráme výhradně o vás. 

ZPRACOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ

Profesionílní fotograf vyžaduje až 30 dnů na úpravu a výběr fotografií, které jsou následně uchovány na CD disk (při nejlevnější variantě fotografických služeb).

Jsme rychlejší a dáme vám vše!

Pomocí nám dostupných formátů fotografie upravíme a ukládáme coby kopii originálu. Vy tak obdržíte nejen fotografie, které se líbí nám, ale i veškeré originály - tedy původní fotografie, které neprošly žádnými úpravami, a vy si je pak můžete upravit i dle vlastního uvážení. Tento proces obvykle vyžaduje 2-3 dny. V případě zájmu o expresní zpracování (s příplatkem) jsme schopni vám fotografie předat i do druhého dne.

FORMÁT A ZPŮSOB PŘEDÁNÍ

  1. Digitální fotografie vysokého rozlišení, ve formátech *jpg či *png, jsou přeneseny na USB flash disk, který vám osobně předáme. 
  2. Digitální fotografie vysokého rozlišení, ve formátech *jpg či *png, jsou zkomprimovány do souboru *zip či *rar a následně přeneseny na webový portál (uložto.cz či jiný dle dohody). Na vaši emailovou adresu vám pošleme přístupový link spolu s heslem k otevření a stažení souboru.

 

BEZ PODMÍNKY ZVEŘEJNĚNÍ

Profesionální fotografové mnohdy vyžadují udělení vašeho souhlasu k zveřejnění a libovolnému využití pořízených fotografií. Svatební fotografie si pak mohou nejen přidat do jejich osobního portfolia, ale využít je také coby reklamní materiál. 

Pokud nám souhlas s využitím vašich fotografií udělíte, budeme velice rádi, ale za podmínku to jistě nepovažujeme!

NAŠE FOTO-GALERIE

  • pro zvětšení a zobrazení celé fotografie klikněte na konkrétní galerii či fotografii …

E & O ~ Svatba na pláži

L & V ~ NA PLÁŽI

L & T ~ NA PLÁŽI

L & K ~ NA RADNICI

K & T ~ Kombinovaná svatba

P & R ~ SVATBA VE VILE

A & A ~ VE VOLNÉM STYLU

A & R ~ VE VILE

B & K ~ VE VILE

M & T ~ LOVRAN

2 Symbolické na mole

Z & P ~ SVATBA NA RADNICI

L & J ~ NA RADNICI