Reference

Co o nás řekli naši novomanželé na sociálních sítích, kterým moc děkujeme, že si nás zvolili …


 

Názory a poděkování klientů, kteří již využili našich služeb

DSC_3741a

ZKUŠENOSTI S TOUTO SVATEBNÍ AGENTUROU JSOU VYNIKAJÍCÍ. VŠE PROBĚHLO PODLE NAŠICH PŘEDSTAV. BYL TO PRO NÁS ÚŽASNÝ DEN. SLEČNĚ SANDŘE JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJEME ZA VŠECHNO CO PRO NÁS ZAŘÍDILA. TAKŽE MŮŽEME JEN DOPORUČIT! NOVOMANŽELÉ ŠIMÁKOVI.

Šimákovi

n

MOC DĚKUJEME ZA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ NAŠÍ TAJNÉ CHORVATSKÉ SVATBY. DĚKUJEME ZA FLEXIBILITU, KTERÁ U NÁS MUSELA BÝT A SCHOPNOST REAGOVAT NA NAŠE PŘÁNÍ. MŮJ MANŽEL JE RYCHLÍK A SVATBA BYLA CELKEM NARYCHLO A TO JEŠTĚ TAJNĚ PRO VŠECHNY NAŠE PŘÍBUZNÉ A KAMARÁDY. MOC DĚKUJEME ZA POMOC A SKVĚLOU KOMUNIKACI. ELEKTRONICKOU FORMOU. NIC NEBYLO PROBLÉM A MOC JSEM UVÍTALA VSTŘÍCNÉ CHOVÁNÍ. ČLOVĚKU SE AŽ NECHTĚLO VĚŘIT, ŽE VŠE VYJDE. NA MÍSTĚ NÁS ČEKALA MILÁ KOORDINÁTORKA A POMOHLA NÁM PŘIPRAVIT A DOLADIT POTŘEBNÉ NÁLEŽITOSTI. A NEBYL PRO NI PROBLÉM SEHNAT NÁM I UBYTOVÁNÍ NA POSLEDNÍ CHVÍLI. MUSÍM ŘÍCT, ŽE SVATBA PROBĚHLA V RODINNÉM DUCHU. A BUDEME DLOUHO VZPOMÍNAT NA TO ŠTĚSTÍ V DEN D. ŽÁDNÝ STRES, ŽÁDNÁ NERVOZITA. JEN SLZY ŠTĚSTÍ PŘI OBŘADU. POKUD BYCH SE MĚLA VDÁVAT JEŠTĚ JEDNOU, ZVOLÍM OPĚT TUTO AGENTURU I STYL. MARUŠKA A JIRKA A JEJICH RATOLESTI Z NOVÉ VSI I.

Maruška a Jirka

svatba na pláži

MOC DOPORUČUJI, SANDRA JE ÚŽASNÁ A SVATBA V CHORVATSKU 🔝🏝☀️😘❤️😘❤️😘….NAPROSTÁ POHODA, ŽÁDNÝ STRES NEJLEPŠÍ 🎉🥂🍾

Novomanželé Kučerovi

SAMSUNG CAMERA PICTURES

MÁME JEN SLOVA CHVÁLY A S KLIDNÝM SVĚDOMÍM MŮŽEME DOPORUČIT. BYLI JSME MOC SPOKOJENI. KAREL A BARBORA HOLUBOVI.

Barča a Karel

Free Style Wedding - svatba ve volném stylu

NENÍ NAD PŘÁTELSKÉ JEDNÁNÍ! ZA NÁS PALEC NAHORU, VŠE PROBĚHLO V POŘÁDKU, A KDYBY JSME SI TO CHTĚLI ZOPAKOVAT :-))), URČITĚ VYUŽIJEME JEJÍCH SLUŽEB. NECHŤ JE NÁS ŠŤASTNÝCH NOVOMANŽELŮ VÍC!

Adéla a Aleš

 

 

Spread the love
  •   
  •   
  •   
  •  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.